E-mail info@garantipaslanmaz.com
Telefon 0532 164 38 51
Telefon 0507 685 42 96
Bize Ulaşın

Pleksi Korkuluk Sistemleri

Pleksi korkuluk
Tasarımlarınıza ekstra şıklık ve kullanımı açısından güvenliği de sağlayabilecek olan “Pleksi Korkuluk”lar son zamanların en revaçta olan korkuluk ürünleri arasında yerini çoktan aldı. Sizler de hem şık bir görünüme sahip olmayı hem de gerçekten güvenilir bir alan yaratmayı hedefliyorsanız kesinlikle tercih etmelisiniz.

Genellikle şıklığıyla ön plana çıkan konutlarda, dubleks daire merdivenlerinde, otellerin merdivenlerinde yahut bina merdivenlerinde kullanılan bu korkuluklar, projenize özgünlük katmanın temel taşlarından birisidir.

Garanti Paslanmaz’ın uzman kadrosuyla kendi bünyesinde ürettiği bu korkuluklar, üretim aşamasından uygulama alanına kadar şirket güvencesinde projelendiriliyor. Tahmin ettiğiniz üzere her geçen gün üzerine koyarak ilerlenilen tasarımlara sahip olan bu ürünler, şirket bünyesinin takip ve araştırma kapasitesiyle sizlere sorunsuz bir işçilik örneği sunacaktır.

Üretiminin titiz işçilik anlayışıyla yapıldığı bu ürünler, her bütçeyi göz önüne alarak fiyatlandırılır. Fiyat performans açısından en mantıklı tercih Garanti Paslanmaz olacaktır. Bu korkuluklar şirket bünyesinde her uygulama alanına göre özel üretime tabi tutulur. Proje detayıyla bizlere bir telefonla ulaşmanız sizlere sorunsuz bir hizmet sağlamamızın ilk aşaması olacaktır.

Neden pleksi korkuluk tercih edilmelidir?

Özenerek projelendirdiğiniz alanlarda şık ve modern bir görünüm elde etmiş olacaksınız. Kullanıldığı her alana ayrı bir zenginlik katan bu ürünlerin çeşitliliği de her zevke hitap edebilecek kadar çoktur. Temizliği kolaydır ve gerçekten hijyen konusuna önem veren her kullanıcı için kesinlikle korkmadan tercih edilebilecek bir üründür. Fiyatlandırma anlamında da büyük bütçeler ayırmanıza gerek bırakmayacak olan bu korkuluklar Garanti Paslanmaz bünyesinde her alana özel olarak üretilebilecektir.

Live Editor